Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

            1996 yılında kurulan ACETOĞLU Ulus. Nak. Petr. Ürün. Oto. İnş. Gıda Ltd. Şti. Sahip olduğu C2 ve ISO9002 Belgeleri ve üye olduğu UND ile sektöründe kalıcı olduğunu ve ileriye yönelik vizyonu olduğunu göstermektedir. Firmamızın merkezi Şırnak’ta olup, Mersin’de şube ve Irak’ta da ofisimiz bulunmaktadır.
Acetoğlu, 60 adet özmalı ve 30 adet kiralık araçlarıyla Irak, İran ve Suriye’ye karayolu taşımacılığında başarılı bir lojistik hizmeti vermektedir.Ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunan, topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, sürdürülebilir gelişmeyi yaşam şekli yapan, teknoloji ve kalite açısından sektöründe lider bir kuruluş olarak hedefimiz müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

       Tüm çalışanlarımız birbirlerini de birer müşteri olarak görmeli ve Süreç Yaklaşımı ile Sürekli İyileştirmeyi esas alarak Sıfır Hata 'yı hedeflemelidir.

       Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

       Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak, tedarikçilerimizle karşılıklı işbirliği ve güven içerisinde çalışarak sağlanabilir.

       Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.
Acetoğlu, “Güvenilir Bir Firma” olmayı kendisine prensip edinmiştir. Acetoğlu, tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Acetoğlu, hem sektörün, hem de toplumun gelişmesine katkıda bulunmak için üzerine düşen görevleri yerine getirir. Vizyonu, sektöründe her zaman lider olmak için çalışmaktadır. 

Acetoğlu, müşterisinin malını istediği yere istediği zamanda ulaştırabilmesi için en uygun nakliye modlarını ve lojistik imkanlarını kullanır.Müşterisinin malını zamanında teslim alır, gerekirse depolar, en uygun taşımacılık kombinasyonunu seçer ve müşterisinin malını zamanında, tam ve sağlam olarak teslim eder. 

Acetoğlu'nda verilen hizmet, sadece malın taşınması ile sınırlı değildir. Nakliye ile ilgili olarak her konuda müşteriyi yönlendirmek, bilgilendirmek ve çözüm üretmek ve müşterinin sorunlarına sahip çıkmak verilen hizmetin kapsamındadır.Müşteri memnuniyetinin ölçülmesi ve müşteri beklentilerinin değerlendirmesi geleceğe dönük iyileştirmeler için kaynak kabul edilir.